سایتهای مرتبط

مطالب


ماموریت شرکت


هدف شركت با اتكاي به خداوند منان و استعانت از ذات لايزال او، برپا نمودن قويترين و موثرترين نهاد توسعه‌اي در بخش خصوصي استان از طريق جلب اعتماد عمومي، تجمع سرمايه‌هاي خرد و جذب مشاركت فعال موسسات مالي و اعتباري و بانك‌هاي داخلي و خارجي و كسب سهم موثري از GDP استان براي تامين منافع پايدار و دارايي سهامداران است.
اين شركت همواره ايجاد ارزش‌افزوده در فعاليت‌هاي توليدي و خدماتي را مد نظر داشته و تامين سودي مناسب حداقل معادل با نرخ تورم را بسيار ضروري مي‌داند.
خردگرايي، دانايي محوري، بكارگيري دانش فني روز و تلفيق آن با خدمات نيروي انساني آگاه، فعال و با انگيزه و بهره‌ور را در مجموعه‌هاي وابسته و پيوسته اصل دانسته و بر رعايت آن موكداً اصرار مي‌ورزد.
حضور موثر و فعال در بازار پول و سرمايه از اهداف مهم و اصلي شركت است.
شركت هماهنگ با مجامع پيشرفته مهمترين و موثرترين عامل توسعه را نيروي انساني مي‌داند و آموزش مستمر و توسعه دانش را بسيار با اهميت مي‌داند.
شركت خدمت بي منت به خيل عظيم سهامداران (صاحبان اصلي شركت) و تلاش بي‌وقفه در كسب رضايت آنان كه رضايت خداوند متعال را در پي دارد جزء اصلي و جدايي ناپذير وظايف خود مي‌داند.

ارزشهای محوری

عدالت محوری، توسعه نگری، شفاف سازی بازار مالی، مشتری مداری، افزایش فرهنگ سرمایه گذاری.

جشم انداز

مطابق با راهبردهاي اصلي سازمان شركت توسعه و عمران استان كرمان چشم‌انداز خود را اينگونه تعريف نموده است:
تبدیل شدن به يك شركت سازنده ابنيه‌هاي لوكس‌ در سطح استان كرمان و يك شركت توليد‌كننده انرژي از طريق خريد يا احداث نيروگاه‌هاي توليد و بهره‌برداري انرژي در سطح كشور با دور نگاهي بر رشد سازمان و تبديل‌شدن به یکی از ده واحد اقتصادی استان در قالب تبدیل به یک نهاد توسعه‌ای.

شرکت برج هزار کرمان شرکت صنایع روی کرمان شرکت عمران و مسکن سازان کرمان شرکت آرین ماهتاب گستر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان می باشد
All Rights Reserved :: Copyright 2010 - 2012