اطلاعیه مهم


سهامداران محترم با توجه به اطلاعيه شركت سپرده گذاري مركزي اوراق بهادار و تسويه وجوه مبني بر الزام ثبت اطلاعات سهامداران در سامانه سجام لطفاً با مراجعه به وبگاه الکترونيکي به آدرس زير در سامانه جامع اطلاعات مشتريان (سجام) ثبت نام نمائيد. طبق اعلام شرکت سپرده گذاري مرکزي اوراق بهادار و تسويه وجوه از اين پس ارائه هرگونه خدمات به سهامداران توسط شرکت مزبور منوط به ثبت نام سهامداران در سامانه سجام مي باشد.
https://dara.csdiran.com/sejam

راهنماي ثبت نام در سامانه سجام:
http://www.csdiran.com/Announcements/Details/47

تصاویر

آخرین مطالب

Slideshow image

آگهي دعوت سهامداران شركت سرمايه‌گذاري توسعه و عمران استان كرمان(سهامي عام) به شماره ثبت 3395 و شناسه ملي 10860555136 براي شركت در مجمع عمومي فوق‌العاده مورخ 1399/03/13 (نوبت اول)

مجمع عمومي فوق‌العاده صاحبان سهام شركت ،راس ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 1399/03/13 در دفتر مركزي شرکت واقع در كرمان به آدرس خيابان حافظ كوچه شماره 11 تشكيل مي‌گردد. بدينوسيله از كليه سهامداران‌ محترم شركت دعوت مي‌نمايد به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع مذكور در روز دوشنبه مورخ 1399/03/12از ساعت 8 الي 12 با در دست داشتن مدارك مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت‌/ ولايت/ قيموميت و كارت شناسائي معتبر به اداره امور سهامداران شركت به آدرس فوق الذکر مراجعه فرمايند. لازم به ذكر است كه سهامداران حقوقي در معرفي‌نامه نماينده ، شناسه ملي شركت خود را درج نمايند. دستور جلسه : 1- اتخاذ تصميم در خصوص افزايش سرمايه شركت. 2- ساير مواردي كه در اختيار اين مجمع مي باشد. هيئت مديره شركت سرمايه‌گذاري توسعه و عمران استان كرمان(سهامي عام)


اطلاعيه

سهامداران محترم با توجه به اطلاعيه شركت سپرده گذاري مركزي اوراق بهادار و تسويه وجوه مبني بر الزام ثبت اطلاعات سهامداران در سامانه سجام لطفاً با مراجعه به وبگاه الکترونيکي به آدرس زير در سامانه جامع اطلاعات مشتريان (سجام) ثبت نام نمائيد. طبق اعلام شرکت سپرده گذاري مرکزي اوراق بهادار و تسويه وجوه از اين پس ارائه هرگونه خدمات به سهامداران توسط شرکت مزبور منوط به ثبت نام سهامداران در سامانه سجام مي باشد. راهنماي ثبت نام در سامانه سجام:معرفی شرکت


شركت سرمايه گذاري توسعه عمران استان كرمان با هدف تسهيل و كمك به امر ايجاد و توسعه، تكميل، بازسازي، نوسازي، راه اندازي و بهره برداري از طرحها و انجام فعاليتهاي اقتصادي در بخشهاي مختلف از طريق پس اندازهاي عمومي بمنظور مشاركت عامه مردم در فعاليتهاي اقتصادي بويژه فعاليتهاي توليدي و تجاري از ارديبهشت ماه 1376 با سرمايه اوليه 145 ميليارد ريال كه شامل 91,704,443 سهم حقيقي و 53,295,557 سهم حقوقي بوده، فعاليت خود را آغاز نموده است. براساس مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 04/12/1384 و مجمع عمومی فوق العاده مورخ 07/11/1389 نسبت به افزايش سرمايه به ترتیب به 174 و 200 ميليارد ريال اقدام كرده است.
تعداد سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت در حال حاضر بالغ بر 149,300 نفر می باشد. اين شركت تا سال 1384 با نگاهي توسعه‌اي در سطح استان كرمان فعاليت نمود كه اين روند تا زمان پيوستن شركت به هلدينگ سرمايه‌گذاري ساختمان ايران ادامه يافت. پس از آن بواسطه خريد سهام این شرکت توسط هلدينگ سرمايه‌گذاري ساختمان ايران و پيوستن به خانواده سرمايه‌گذاري ساختمان ايران، در گروه شركت‌هاي عمراني و ساختماني فعال در حوزه ساخت و ساز قرار گرفت و پروژه‌هاي خود را در اين راستا آغاز نمود.
شركت توسعه و عمران استان كرمان، در اين ميان فعاليت‌هاي خود را در زمينه سرمايه‌گذاري و بهره‌برداري از منابع نيروگاهي و توليد انرژي نيز بكار بست تا اين اقدام به يكي از فعاليت‌هاي اصلي اين شركت تا به امروز تبديل گرديده است. هم اكنون اين شركت فعاليت‌هاي خود را در چند حوزه مختلف، بخصوص حوزه توليد انرژي و ساخت و ساز ادامه مي‌دهد. اقدامات شرکت جهت ورود به بازار بورس در تاریخ 15/06/1390 منجر به پذیرش شرکت در بازاردوم فرابورس ایران گردید و شرکت تحت عنوان یک نهاد مالی نزد سازمان بورس اوراق بهادار در تاریخ 08/08/1390 با شماره 10927 به ثبت رسید. همچنین نماد معاملاتی شرکت در بازار "کرمان" می باشد.


شرکت برج هزار کرمان شرکت ماهتاب گستر کارمانیا شرکت صنایع روی کرمان شرکت عمران و مسکن سازان کرمان شرکت ارگ آذین کرمان شرکت آرین ماهتاب گستر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان می باشد
All Rights Reserved :: Copyright 2010 - 2012